Deltagerliste

(opdateret 25/5)


- med forbehold for antal deltagere ud fra gældende  retningslinierne på løbsdagen


Marathon

kl. 8.00


  1. Christian Hottas

  2. Christine Schroeder

  3. Helmut Braun

  4. Chr. Bering

  5. Tommy Broe

  6. Jesper Ølsgaard

  7. Rikke Steen Olsen

  8. Henrik Hoplarik Franijeur

  9. Peter Sonne

  10. Christian Langballe

  11. Birgitte Langballe

  12. Lisbeth Olsen

  13. Jens Broed

  14. Anders Bundgaard Christensen

  15. Majbritt Filsø Mathiassen

  16. Mette Dideriksen

  17. Erik Larsen

  18. Kenneth Grønkjær

  19. Bent Seidelin

  20. Carsten Dahl




Marathon

kl. 09.55

kl. 10.00



  1. Lise Friis
  2. Lone Friis
  3. Ricky Batman Andersen
  4. Sten Ejlersen
  5. Torben Sørensen
  6. Morten Anker Alexius
  7. Johnny Broe
  8. Christian Thestrup
  9. Michael Zimmermann Nielsen
  10. Karen Bente Holmgaard
  11. Paw Jeppesen
  12. Klaus Johansen
  13. Lars Svaneberg Tuxen
  14. Bo Johansen
  15. Maria Houmann
  16. Louise Pernille Christensen
  17. Claus Blaabjerg
  18. Jannik Pedersen
  19. Carsten Jensen
  20. Per Hviid
  21. Kjeld Hansen
  22. Michael Dall
  23. Michael Nedahl
  24. Henrik Birkedal Hansen
  25. Tor Rønnow
  26. Peter Møllebro
  27. Peter Olsen
  28. Per Foss
  29. Harry Cilleborg
  30. Mads Obdrup Jakobsen
  31. Leif Bjarne Larsen
  32. Anne-Marie Lyngbye
  33. Michael Nilsson
  34. Britt Jørgensen
  35. Allan Pedersen
  36. Seppo Langer
  37. Charlotte Langer
  38. Brian Jørgensen
  39. Brian Vernersen
  40. Dorthe Roslev
  41. Alex Lundahl
  42. Mette Lyck
  43. Henriette Lisse
     

1/2 Marathon

kl. 10.00


  1. Kenneth Danielsen
  2. Hakan Demirkan
  3. Erhard Filtenborg
  4. Jens Poulsen

  5. Kristian von Grumbkow

  6. Kasper Eckermann

  7. Jan Trane Hansen

  8. Leslie Hess

  9. Marie-Louise Sørensen

  10. Alex Nielsen

  11. Dorthe M. Wiuf Nielsen

  12. Jesper Berg

  13. Erling Rosenkrands

  14. Ida Rosenkrands

  15. Birgitte Grenaa

  16. May Andersen

  17. Julie Frederikke Kjær

  18. Lucille Augusta Green

  19. Agnete Linnebjerg Boelsmand

  20. Åse K. Klemmensen

  21. Liza Andersen


12 km

kl. 11.00


  1. Clara Bay Eriksen
  2. Poul Erik Balle Varmose
  3. Jørgen Kludt

  4. Kamma Bay Eriksen

  5. Caroline Pilegaard

  6. Sofie Lilmose Bech

  7. Anne Laursen

  8. Rikke Klemmensen

  9. Joachim Kruse Eriksen